Imię Nazwisko Kategoria Klub
Rafał Adamiec Młodzik CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Igor Adamik Młodzik GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Paweł Baron Masters UKS KRUPIŃSKI SUSZEC FORCE-COMPONENTS.PL
Wojciech Bartolewski Masters NIEZRZESZONY ecocolor.pl
Kamil Bernaś Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Kamil Białończyk Orlik LA TOVA-ASESORIA ALMUDEVAR
Szymon Biel Elita GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Tadeusz Bluszcz Młodzik GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Zofia Bluszcz Młodziczka GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Artur Boratyn Masters DIVERSEY TEAM
Adrian Brzózka Elita JBG-2 CRYOSPACE
Jacek Brzózka Masters JBG-2 CRYOSPACE
Piotr Brzózka Elita JBG-2 CRYOSPACE
Mateusz Bylica Junior CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Marek Ciastoń Masters NIEZRZESZONY
Bogdan Czarnota Masters VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM
Andrzej Dziambor Masters TEOBIKE RACING TEAM ACCENT
Karol Dziambor Junior TEOBIKE RACING TEAM ACCENT
Jakub Dziuk Młodzik MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Piotr Ejsmont Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Joanna Ejsmont Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Ksawier Garnek Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Igor Górka Żak UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Tatiana Gromada Juniorka Młodsza GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Filip Gruszczyński Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Jakub Grycman Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Nikodem Gwóźdź Młodzik GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Wojciech Halejak Elita JBG-2 CRYOSPACE
Jarosław Herman Masters NIEZRZESZONY
Bartosz Hłond Młodzik CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Jakub Jankowski Junior Młodszy UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Anita Jęderko Orliczka MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Małgorzata Jęderko Młodziczka MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Patrycja Józefowska Żakini CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Marcin Kaniowski Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Michał Kasperek Elita JBG-2 CRYOSPACE
Marcel Kazen Junior CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Krzysztof Klimek Junior VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM
Ludwik Knapiński Junior Młodszy CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Amelia Kołodziej Młodziczka UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Marek Konwa Elita VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM
Mariusz Kowalczyk Masters MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Mariusz Kozak Elita JBG-2 CRYOSPACE
Zuzanna Krzystała Elita VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM
Tomasz Kubala Masters MTB PRESSING TEAM Bike - System Ice - Went
Marek Kubuszok Masters NIEZRZESZONY
Oskar Kulak Młodzik MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Rafał Loranc Orlik UKS SOKÓŁ KĘTY
Antoni Łuków Junior MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Jan Łuków Junior Młodszy MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Bartosz Łyżwa Młodzik UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Mateusz Manowski Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Adam Marciniak Junior Młodszy CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Marta Marek Juniorka Młodsza CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Bartosz Marut Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Oskar Maśka Młodzik MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Mariusz Michałek Elita JBG-2 CRYOSPACE
Andrzej Misina Masters GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Paweł Mrózek Elita NIEZRZESZONY / RESCUE MRÓZ EKO TEAM
Jakub Musialik Junior MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Tobiasz Musialik Junior MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Mateusz Nieboras Orlik JBG-2 CRYOSPACE
Andrzej Nowak Masters GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Mikołaj Nowowiejski Młodzik CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Bartosz Oleksiak Junior Młodszy MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Antoni Olszar Orlik GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Wiktor Paczuła Młodzik GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Karol Piechaczek Żak GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Tomasz Pierwocha Masters MTB TEAM RMF FM
Piotr Pietrzak Młodzik UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Łukasz Podżorski Elita JBG-2 CRYOSPACE
Mikołaj Pricop Junior GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Jakub Pyszny Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Oskar Rybak Żak CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Emilia Ryszka Juniorka GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Rafał Sekta Masters UKS AVATAR
Maksymilian Siemianowski Młodzik GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Andrzej Śledziona Masters DIVERSEY TEAM
Aleksandra Słomka Młodziczka UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Marta Sobieraj Młodziczka UKS KRUPIŃSKI SUSZEC

WCZYTAJ WIĘCEJ