Imię Nazwisko Kategoria Klub
Rafał Adamiec Młodzik CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Paweł Baron Masters UKS KRUPIŃSKI SUSZEC FORCE-COMPONENTS.PL
Kamil Bernaś Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Kamil Błąkała Junior Młodszy UKKS IMIELIN TEAM
Piotr Buda Junior Młodszy UKKS IMIELIN TEAM
Eugenia Bujak Elita KD ROG
Mateusz Bylica Junior CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Piotr Domagała Młodzik UKKS IMIELIN TEAM
Andrzej Dziambor Masters TEOBIKE RACING TEAM ACCENT
Karol Dziambor Junior TEOBIKE RACING TEAM ACCENT
Piotr Ejsmont Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Joanna Ejsmont Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Igor Górka Żak UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Tatiana Gromada Juniorka Młodsza GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Filip Gruszczyński Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Nikodem Gwóźdź Młodzik GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Bartosz Hłond Młodzik CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Jakub Jankowski Junior Młodszy UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Patrycja Józefowska Żakini CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Marcin Kaniowski Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Marcel Kazen Junior CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Ludwik Knapiński Junior Młodszy CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Amelia Kołodziej Młodziczka UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Marek Konwa Elita VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM
Przemysław Kotulski Orlik TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
Krystian Księżarczyk Młodzik UKKS IMIELIN TEAM
Jakub Lis Żak UKKS IMIELIN TEAM
Rafał Loranc Orlik UKS SOKÓŁ KĘTY
Antoni Łuków Junior MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Jan Łuków Junior Młodszy MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Bartosz Łyżwa Młodzik UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Mateusz Manowski Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Adam Marciniak Junior Młodszy CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Marta Marek Juniorka Młodsza CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Bartosz Marut Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Andrzej Misina Masters GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Łukasz Nowak Junior Młodszy UKKS IMIELIN TEAM
Andrzej Nowak Masters GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Paweł Nowak Żak UKKS IMIELIN TEAM
Mikołaj Nowowiejski Młodzik CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Antoni Olszar Orlik GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Wiktor Paczuła Młodzik GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Piotr Pietrzak Młodzik UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Oskar Rybak Żak CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Emilia Ryszka Juniorka GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Robert Rzepka Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER / SMS ŻYRARDÓW
Aleksandra Słomka Młodziczka UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Marta Sobieraj Młodziczka UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Daniel Sójka Młodzik GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Michał Stupała Młodzik CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Ireneusz Styziński Żak UKKS IMIELIN TEAM
Jagoda Sułowicz Młodziczka UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Jan Szary Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Adam Szczotka Junior KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Krzysztof Szewc Młodzik GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Łucja Szramowska Juniorka Młodsza UKS AVATAR
Jeremiasz Twardoch Młodzik UKKS IMIELIN TEAM
Wojciech Urbanowicz Młodzik CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Michał Waloszek Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Kajetan Wąsowicz Junior Młodszy CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Łukasz Wawrzacz Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Jacek Wawrzyczek Młodzik UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Michał Wenglorz Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Franciszek Weżgowiec Żak CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Paweł Wiendlocha Masters MLUKS VICTORIA JAROCIN
Bartosz Włodarczyk Młodzik CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Błażej Wyleżoł Junior Młodszy UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Julia Wypich Młodziczka LUKS TOSZECKA GRUPA KOLARSKA TRANSSILESIA
Mikołaj Żymła Junior UKKS IMIELIN TEAM

WCZYTAJ WIĘCEJ