Imię Nazwisko Kategoria Klub
Aleksandra Andrzejewska Elita CST ACCENT MTB TEAM
Aniela Augustyniak Młodziczka GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Damian Bachniak Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Katarzyna Bachniak Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Zuzanna Bachniak Żakini CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Kacper Bakan Junior MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Łukasz Bandura Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Michał Bareła Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Julia Baron Młodziczka GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Paweł Baron Masters UKS KRUPIŃSKI SUSZEC FORCE-COMPONENTS.PL
Dawid Będkowski Żak MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Kamil Bernaś Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Paweł Bernas Elita HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
Szymon Biel Elita UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE
Emilia Bindacz Młodziczka UKS FENIKS RYDUŁTOWY Szkółka kolarska Rydułtowy Cykloklasa Merida
Piotr Binek Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Piotr Bloma C5 KS INWALIDÓW "START" SZCZECIN
Tadeusz Bluszcz Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Tomasz Bluszcz Masters GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Zofia Bluszcz Juniorka Młodsza GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Mariusz Błachut Masters NIEZRZESZONY POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB
Joanna Borek Masters NIEZRZESZONA
Jacek Borgieł Kategorie dzieciece BMX NIEZRZESZONY FREERIDESPORT
Jan Bratek Młodzik KLUB KOLARSKI ŻORY
Michał Brauliński Cyklosport NIEZRZESZONY POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB
Filip Breske Żak LK UKS PSZCZYNA
Wiktor Breske Młodzik LK UKS PSZCZYNA
Kacper Brodziak Cyklosport CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Katarzyna Brzostowska Żakini KS PALUCHSPORT
Bartosz Brzostowski Junior Młodszy KS PALUCHSPORT
Adrian Brzózka Elita JBG-2 CRYOSPACE
Jacek Brzózka Masters JBG-2 CRYOSPACE
Piotr Brzózka Elita JBG-2 CRYOSPACE
Mateusz Bylica Orlik CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Jarosław Byrski Elita TRIALS UP TEAM / PKN ORLEN
Kacper Chojnacki Junior UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE
Laura Choma Juniorka Młodsza TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM Choma Sport Trener
Wiktoria Ciechanowska Młodziczka UKS FENIKS RYDUŁTOWY Szkółka kolarska Rydułtowy Cykloklasa Merida
Jacek Cupiał Kierowca MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Zbigniew Czachura Masters KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
Piotr Czech Masters NIEZRZESZONY
Szymon Czerniecki Junior Młodszy UKS FENIKS RYDUŁTOWY Szkółka kolarska Rydułtowy Cykloklasa Merida
Julia Dąbrowska Juniorka UKS AVATAR
Patryk Dawiec Młodzik NIEZRZESZONY FREERIDESPORT
Piotr Dębicki Masters NIEZRZESZONY
Marek Dobrowolski Masters STOWARZYSZENIE PROMOCJI KOLARSTWA PRO ROWER / BIKE ATELIER TEAM
Marek Domagała Masters KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
Piotr Domagała Młodzik UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Milena Drelak Orliczka RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
Marlena Droździok Elita STOWARZYSZENIE PROMOCJI KOLARSTWA PRO ROWER / BIKE ATELIER TEAM / BIKE ATELIER JELENIA GÓRA
Jacek Drzewiecki Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Jakub Dudek Masters NIEZRZESZONY PEVA POLSKA MTB TEAM
Mikołaj Dudziński Junior Młodszy KS PALUCHSPORT
Jakub Durlik Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Kamil Durok Kategorie dzieciece BMX UKS AVATAR
Andrzej Dziambor Masters TEOBIKE RACING TEAM
Daniel Dziambor Cyklosport TEOBIKE RACING TEAM
Karol Dziambor Cyklosport TEOBIKE RACING TEAM
Bogusław Dziewulski Masters KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
Jakub Dziuk Młodzik MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Joanna Ejsmont Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Piotr Ejsmont Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Piotr Fertacz Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Rafał Fidera Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Tomasz Fidytek Masters NIEZRZESZONY SCHC Team Chrzanów
Marek Filapek Junior UKS AVATAR
Jakub Fober Żak KS PALUCHSPORT
Maja Frąc Młodziczka NIEZRZESZONA FLOW FREERIDE SPORT
Wiktor Frajer Junior GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Julia Gabriel Żak LUKS FENIKS CZERNICA
Paweł Gach Junior Młodszy NIEZRZESZONY FREERIDESPORT
Tomasz Gajak Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Julia Gajdzik Juniorka STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
Piotr Gajdzik Masters STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
Sławomira Gajdzik Masters STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
Aleksandra Gałwa Juniorka Młodsza CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Ksawery Gancarz Młodzik UKKS IMIELIN TEAM
Ksawier Garnek Junior Młodszy RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
Hubert Gębka Żak CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Marcin Gembicz Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA

WCZYTAJ WIĘCEJ