Imię Nazwisko Kategoria Klub
Rafał Adamiec Młodzik CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Igor Adamik Młodzik GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Damian Bachniak Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Katarzyna Bachniak Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Zuzanna Bachniak Żakini CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Łukasz Bandura Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Paweł Baron Masters UKS KRUPIŃSKI SUSZEC FORCE-COMPONENTS.PL
Wojciech Bartolewski Masters NIEZRZESZONY ecocolor.pl
Paweł Bernas Elita MAZOWSZE SERCE POLSKI
Kamil Bernaś Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Kamil Białas Młodzik LK UKS PSZCZYNA
Kamil Białończyk Orlik LA TOVA-ASESORIA ALMUDEVAR
Szymon Biel Elita GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Jakub Biela Młodzik LK UKS PSZCZYNA
Lech Bielas Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Karol Bies Żak LK UKS PSZCZYNA
Tadeusz Bluszcz Młodzik GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Zofia Bluszcz Młodziczka GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Kamil Błąkała Junior Młodszy UKKS IMIELIN TEAM
Agnieszka Bolenda Juniorka MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
Przemysław Bonusiak Masters MTB PRESSING TEAM Bike - System Ice - Went
Artur Boratyn Masters DIVERSEY TEAM
Adrianna Broda Cyklosport MTB PRESSING TEAM Bike - System Ice - Went
Adrian Brzózka Elita JBG-2 CRYOSPACE
Jacek Brzózka Masters JBG-2 CRYOSPACE
Piotr Brzózka Elita JBG-2 CRYOSPACE
Piotr Buda Junior Młodszy UKKS IMIELIN TEAM
Eugenia Bujak Elita KD ROG
Marcin Burzawa Orlik CZUŁOWIANKA TYCHY
Mateusz Bylica Junior CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Jarosław Byrski Elita BIOTOP TRIAL TEAM / PKN ORLEN
Laura Choma Juniorka Młodsza TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM
Marek Ciastoń Masters NIEZRZESZONY
Remigiusz Ciok Masters NIEZRZESZONY REMIK BIKE
Remigiusz Ciupek Masters NIEZRZESZONY
Magdalena Cop Juniorka Młodsza UKS FENIKS RYDUŁTOWY Cykloklasa Merida Szkółka Kolarska Rydułtowy
Bogdan Czarnota Masters VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM
Piotr Domagała Młodzik UKKS IMIELIN TEAM
Zbigniew Domżalski Masters NIEZRZESZONY
Mateusz Drabik Orlik RK ALUMINIUM BIKE TEAM
Jacek Drzewiecki Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Jakub Durlik Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Aleksander Dworak Młodzik TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM
Andrzej Dziambor Masters TEOBIKE RACING TEAM ACCENT
Karol Dziambor Junior TEOBIKE RACING TEAM ACCENT
Jakub Dziuk Młodzik MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Piotr Ejsmont Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Joanna Ejsmont Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Wiktor Fajer Junior GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Piotr Fertacz Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Rafał Fidera Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Marek Filapek Junior Młodszy UKS AVATAR
Maciej Furczyk Elita DAR BUD TEAM
Marek Gajak Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Karolina Garleja Młodziczka MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Ksawier Garnek Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Marcin Gembicz Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Marek Gieracz Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Stanisław Goliwąs Junior GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Igor Górka Żak UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Kamil Gradek Elita CCC TEAM
Wojtek Greczka Masters DAR BUD TEAM
Tatiana Gromada Juniorka Młodsza RK ALUMINIUM BIKE TEAM
Filip Gruszczyński Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Jakub Grycman Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Nikodem Gwóźdź Młodzik GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Marcin Halbina Młodzik LK UKS PSZCZYNA
Wojciech Halejak Elita JBG-2 CRYOSPACE
Jagoda Heczko Żakini GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Kalina Heczko Młodziczka GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Jarosław Herman Masters NIEZRZESZONY
Bartosz Hłond Młodzik CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Paulina Hojka Młodziczka LKK GOS MSZANA FUJI
Adrian Honkisz Elita DAR BUD TEAM
Tomasz Jakubowski Masters NIEZRZESZONY
Leszek Jakuć Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Jakub Jankowski Junior Młodszy UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Grzegorz Jankowski Masters NIEZRZESZONY
Piotr Jasek Młodzik LK UKS PSZCZYNA
Tomasz Jaworski Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA

WCZYTAJ WIĘCEJ