Imię Nazwisko Kategoria Klub
Damian Bachniak Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Katarzyna Bachniak Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Roman Badura Masters NIEZRZESZONY RB ROWEREK
Łukasz Bandura Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Julia Baron Młodziczka GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Paweł Baron Masters UKS KRUPIŃSKI SUSZEC FORCE-COMPONENTS.PL
Wojciech Bartolewski Masters NIEZRZESZONY ECOCOLOR.PL
Kamil Białończyk Elita TRANSPORTE PUERTAS DE CUYO
Szymon Biel Elita UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE
Emilia Bindacz Młodziczka UKS FENIKS RYDUŁTOWY Szkółka kolarska Rydułtowy Cykloklasa Merida
Piotr Binek Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Tadeusz Bluszcz Junior Młodszy GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Tomasz Bluszcz Masters GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Zofia Bluszcz Juniorka Młodsza GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
Stefan Bluszcz Masters NIEZRZESZONY
Kacper Brodziak Cyklosport CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Adrian Brzózka Elita JBG-2 CRYOSPACE
Jacek Brzózka Masters JBG-2 CRYOSPACE
Piotr Brzózka Elita JBG-2 CRYOSPACE
Eugenia Bujak Elita KD ROG
Mateusz Bylica Orlik CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Kacper Chojnacki Junior UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE
Karolina Chudek Masters NIEZRZESZONA
Szymon Czerniecki Junior Młodszy UKS FENIKS RYDUŁTOWY Szkółka kolarska Rydułtowy Cykloklasa Merida
Piotr Domagała Młodzik UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Marek Domagała Masters UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Mateusz Drabik Orlik RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
Jacek Drzewiecki Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Jakub Durlik Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Andrzej Dziambor Masters TEOBIKE RACING TEAM
Jakub Dziuk Młodzik MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Piotr Ejsmont Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Joanna Ejsmont Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Piotr Fertacz Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Marek Filapek Junior UKS AVATAR
Ksawery Gancarz Młodzik UKKS IMIELIN TEAM
Ksawier Garnek Junior Młodszy RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
Marcin Gembicz Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Stanisław Goliwąs Junior UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Igor Górka Żak UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Szymon Grabowy Żak UKKS IMIELIN TEAM
Tatiana Gromada Juniorka Młodsza RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
Paweł Groyecki Młodzik GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Nikodem Gwóźdź Młodzik GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Wojciech Halejak Elita JBG-2 CRYOSPACE
Piotr Hankus Młodzik RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
Bartosz Hłond Młodzik CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Paulina Hojka Juniorka Młodsza LKK GOS MSZANA
Jakub Jankowski Junior Młodszy UKS AVATAR
Inka Januła Orliczka NIEZRZESZONA / AREK BIKE CENTER
Tomasz Jaworski Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Anita Jęderko Elita MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Małgorzata Jęderko Młodziczka MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Michał Jesionek Żak UKKS IMIELIN TEAM
Oskar Kabella Junior Młodszy LKK GOS MSZANA
Marcin Kaniowski Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Jan Karasek Orlik RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
Karolina Kawka Cyklosport LKK GOS MSZANA
Marcel Kazen Orlik CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Rafał Klama Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Krzysztof Klimek Junior RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
Wojciech Kluk Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Ludwik Knapiński Junior CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Stanisław Kocur Młodzik UKS AVATAR
Franciszek Kocur Junior Młodszy UKS AVATAR
Larysa Kolańczyk Juniorka Młodsza UKS FENIKS RYDUŁTOWY Szkółka kolarska Rydułtowy Cykloklasa Merida
Amelia Kołodziej Juniorka Młodsza UKS KRUPIŃSKI SUSZEC
Marek Konwa Elita UKS KRUPIŃSKI SUSZEC / KONWA BIKE
Patryk Kostecki Elita UKS KRUPIŃSKI SUSZEC / KONWA BIKE
Mariusz Kowalczyk Masters MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Mariusz Kozak Elita JBG-2 CRYOSPACE
Bartosz Kozłowski Masters NIEZRZESZONY
Kacper Krupa Junior MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
Zbigniew Krzeszowiec Masters NIEZRZESZONY EURO BIKE KACZMAREK
Zuzanna Krzystała Elita RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
Krystian Księżarczyk Młodzik UKKS IMIELIN TEAM
Tomasz Kubala Masters PRESSING-BIKE SYSTEM SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM
Oskar Kulak Junior Młodszy MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
Zofia Lamik Młodziczka UKKS IMIELIN TEAM
Jacek Latosi Junior MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER

WCZYTAJ WIĘCEJ